Kompleks Terapi

 

Akdeniz Deva ekibi Avrupa , ABD ve Uzak Doğuda uygulanan birçok etkili fizik tedavi yöntemini uzun zamanlar inceleyerek test ederek Kompleks Terapi içerisine dahil etmiştir.

Kurulduğu andan itibaren yüzlerce hasta danışan ile çalışmış ve kurumsal hastanelerde iyileşme sürecine girmeyen hastalar  Akdeniz Deva ekibinin uyguladığı Kompleks Terapi ile kısa bir sürede sonuca ulaştırılmıştır.

 

Akdeniz Deva ekibi sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp yurtdışında da hastaları Kompleks Terapi ile sonuca ulaştırmaktadır.

 

Kompleks Terapi Fizik Tedavi alanında yeni bir soluk ve hastaların sağlıklı ve kaliteli bir yaşam geçirmeleri için ciddi bir anahtar haline gelmiştir.

 

Birçok rahatsızlıkta tedavi sürecini %90 başarı ile sonuçlandıran Kompleks Terapi ile ağrısız yaşamın kapılarını aralayabilir ve kaliteli bir yaşam için önemli bir adım atmış olabilirsiniz…

 

Merkezimiz bugün konservatif (koruyucu) ortopedik tıpta yeni nesil alternatif tedavi ve klinik deneyimleri sunuyor.Kas iskelet sistemi ve omurga problemlerinizde kanıtlanmış başarı oranımız ile size çözüm odaklı bir yaklaşım sunuyoruz.

 

Bütünsel şifanın güzelliklerini size sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

Kompleks Terapi ilk kez Antalya’da Online Fizik Tedavi merkezinde  geliştirilmiş olup Fizyoterapist Önder Karakış ve Fizyoterapist Serdar Mataracı’nın çalışmaları ile devam etmektedir.

 

Akut veya kronik ağrı çekiyorsanız ve rahatlama arıyorsanız Akdeniz Deva Terapi Merkezinde  yeni bir yaşam sizi bekliyor.

 

Şimdi 1 dakikanızı ayırıp  randevu formu oluşturabilir ve hayat kalitenizi artırıp kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.  🙂

 

 

 

 

 

Translate »

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!