Mobil Masaj

 

 

MOBİL MASAJ

Modern çağın getirdiği zaman ve ulaşım problemini artık dert etmenize gerek yok.

 

Akdeniz Deva olarak mobil masaj hizmetimiz ile uzman fizyoterapistler ve uzman masaj terapistleri eşliğinde  evde,ofiste,otelde veya etkinlikte isteğe bağlı masajlar gerçekleştirir.

 

Nerede olursanız olun, size masaj hizmeti getiriyoruz.

 

Derin doku, İsveç , spor ,medikal masaj,manuel terapi, breuss masajı ve aromaterapi gibi çeşitli hizmetler sunan, yetenekli ve profesyonel lisanslı  masaj terapistlerine sahibiz.

 

Ekibimiz özel durumlar ve kurumsal etkinlikler haftanın yedi günü, tatil günleri de dahil olmak üzere 09:00 – 22:00 saatleri arasında daima hazırdır.

 

Akdeniz Deva masaj hizmetiyle ofisinizde işgücü ve yönetimi için muhteşem bir sağlık çözümü sunar.  İş yerinizde  haftalık, iki haftada bir veya aylık ziyaretler için planlayabilirsiniz.

 

Çalışanlarınızı üretken, enerjik ve hissetmelerini sağlayacak garantili ziyaretler sunarız. İyi bir kurumsal sandalye masajı, çalışanlarınızın iş verimini mutlaka artırıp size pozitif bir geri dönüşü olacaktır.

 

Hayat meşgul ya da stresli olabilir ve sıklıkla kendimiz için yeterli zaman yaratmıyoruz. Uzman ekibimizin fikrinizi, bedeninizi ve ruhunuzu bütünsel olarak rahatlatmasına ve  dengelemesine izin verin .

 

Şimdi 1 dakikanızı ayırıp  randevu formu oluşturabilir ve hayat kalitenizi artırıp kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.  🙂

 

 

Translate »

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!